0
0.00 

Przyjaźń i miłość

Małe prezenty utrzymują przyjaźń

Cudowne prezenty

Wprezencie każda biżuteria może być wyrazem naszego przywiązania. Nie ma ograniczeń co do kształtu i stylu elementu – a jednak niektóre z naszych antycznych pierścionków, medalionów i broszek są jeszcze bardziej odpowiednie niż inne, aby okazać naszą miłość komuś wyjątkowemu lub powiedzieć „dziękuję”.

Foto: Antyczny wisiorek Broszka 18-karatowe złoto, perły Diamentowe Romantyczne serce.

Na przykład motyw węzła jest znanym symbolem przyjaźni i miłości od średniowiecza, tak, od starożytności. Łączy nierozerwalnie dwoje ludzi i tym samym oznacza wieczne trwanie uczucia. Dzięki możliwości przeprojektowania węzła w dowolnym momencie, zgodnie z gustem i modą, motyw pozostaje zawsze aktualny.

Ale materiały, z których wykonana jest biżuteria, mogą również sprawić, że będzie to prezent miłosny. Przede wszystkim jest oczywiście rubin, który w XIX wieku był również uważany za kamień miłości w pełnym tego słowa znaczeniu: „Rubiny są szczególnie odpowiednie dla młodych zakochanych […] Ogólnie uważany jest za symbol najbardziej namiętnej i żarliwej miłości , podczas gdy perła jest perłą czystości duszy” (Max Lortzing: Wszystkie rodzaje kamieni szlachetnych, część 2, w: Der Bazar, tom 32, 1886, s. 463).

Takie i wiele innych pomysłów na prezenty sentymentalne zebraliśmy w tym momencie. Może odkryjesz swoje następne życzenie?

0