0
0.00 

Biżuteria antyczna opowiada historie

Wybierz się z nami w odkrywczą podróż

Odkryj nasze najnowsze przedmioty

Odkryj więcej

Starannie dobrana biżuteria antyczna

Bez względu na to, czy jest to secesja, biedermeier czy klasycyzm — bez względu na to, którą epokę wolisz, z pewnością znajdziesz swój nowy ulubiony przedmiot w naszym starannie dobranym asortymencie, z własnym pięknem i własną historią.

Czy znasz nasze antyczne kolczyki? Odkryj klasyczne prezenty, lub przejrzyj ponadczasowe projekty, takie jak nasze wiktoriańskie kolczyki wykonane z ciepłego, połyskującego srebra lub chłodne, błyszczące projekty w stylu Art Deco.

Marzysz już z nami o lecie?

Odkryj więcej

Heritage 2000 Antyczna Biżuteria

Heritage 2000 powstała z miłości do pięknych rzeczy. Wszystko zaczęło się od moich rodziców, którzy lubili otaczać się pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami.

Potrafili opowiedzieć o każdym z elementów biżuterii, a kiedy mama otwierała kuferek, otwierał się świat: cenne wspomnienia i wzruszające historie, które były związane z tymi elementami, oznaczały najważniejsze momenty ich życia.

Na podstawie tych doświadczeń z biegiem lat narosła we mnie pasja zajmowania się tymi małymi i zawsze bardzo osobistymi przedmiotami. Podróżując po Europie, przywoziłem coraz piękniejsza klejnoty, poznałem wiele wspaniałych ludzi zajmujących się biżuterią.

W ciągu ostatnich kilku lat nasz asortyment stale się powiększał. Odkryj naszą kolekcję wspaniałych białych kruków z Belle Époque lub przejrzyj naszą ofertę antycznych pamiątek z podróży do Włoch, Francji gdzie dominuje Paryska secesja. Daj się ponieść Art Deco w zgiełku Berlina lat 20. XX wieku lub zanurz się w minionym świecie Wiedeńskiego Biedermeiera – zapraszamy Cię w podróż odkrywczą i poznanie historii, które kryją się za kawałkami biżuterii, którą dla Ciebie zgromadziliśmy tutaj!

heritage2000 antyczna biżuteria na Instagramie

Podążaj za nami
0