0
0.00 

Nasze przesyłki

Czy są koszty wysyłki?

Przy zakupach powyżej 50Eur lub 200zł wysyłka na terenie Polski jest bezpłatna. Przy zakupach powyżej 150 Eur wysyłka na terenie UE jest bezpłatna. Przy zakupach powyżej 300 Eur wysyłka na całym świecie jest bezpłatna. Ponieważ naszym celem jest łatwe, szybkie i bezpieczne dostarczenie wybranej biżuterii.

Powrót

Z którym usługodawcą wysyłamy przesyłki?

Wysyłamy z DHL i InPost
Współpracujemy z DHL, DHL Express i InPost. Mamy z tym najlepsze doświadczenia.

Powrót

Jak pakujemy Twoje zamówienie?

Twój zakup dotrze do Ciebie bezpiecznie zapakowany. Używamy podwójnych pudeł zewnętrznych, aby upewnić się, że nic się nie stanie podczas podróży do Ciebie, a na przesyłce nie umieszczamy żadnego logo ani informacji, które mogłyby wskazywać na zawartość paczki.

Do paczki dołączymy fakturę zakupu. Jeśli chcesz, aby faktura została wysłana na inny adres lub e-mailem, po prostu daj nam znać, a my z przyjemnością zrobimy to za Ciebie.

Powrót

Jak szybko Twoje zamówienie dotrze do Ciebie?

Nasze przesyłki można śledzić w dowolnym momencie i są one dostarczane na terenie Niemiec w ciągu 3 do 5 dni; dla przesyłek międzynarodowych w ciągu 5 do 7 dni od daty dyspozycji płatniczej. Ponadto dostawa realizowana jest również w soboty, ale nie w niedziele i święta.

Powrót

Czy oferujemy ekspresową wysyłkę?

Jeśli potrzebujesz swojej biżuterii szczególnie szybko lub masz specjalne życzenia, takie jak dostawa w określonym dniu, zadzwoń do nas, a my ustalimy z Tobą szczegóły.

Powrót

Jakie są koszty wysyłki do krajów spoza UE?

Oprócz czystych kosztów wysyłki, które ponosimy za Ciebie, w przypadku dostaw do krajów spoza Unii Europejskiej mogą zostać poniesione dodatkowe koszty, takie jak cła lub inne podatki. Są one naliczane przez kraj ojczysty na przesyłce i niestety nie mamy na to wpływu. Koszty te muszą zostać poniesione przez Ciebie, aby otrzymać naszą paczkę.

Powrót

A co ze zwrotem?

Chcemy, abyś był w 100% zadowolony! Dlatego z najwyższą starannością oceniamy, opisujemy i fotografujemy całą naszą biżuterię.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony, natychmiast znajdziemy wspólne rozwiązanie. Niezależnie od tego, możesz zwrócić dowolny przedmiot w ciągu 14 dni od otrzymania naszej paczki, a my zwrócimy Ci pełny zwrot pieniędzy.

Aby zwrócić nam biżuterię, wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail. Bez problemu wspólnie z Państwem zorganizujemy przesyłkę zwrotną. Koszty przesyłki zwrotnej ponosimy my.

W zależności od wartości i kraju dostawy przesyłka zwrotna realizowana jest za pośrednictwem firmy DHL lub DHL Express.

Powrót
0