0
0.00 

Nasze usługi

Mam pytania dotyczące biżuterii!

Chcemy, abyś był w 100% zadowolony! Dlatego z największą starannością oceniamy, sprawdzamy, opisujemy i fotografujemy naszą biżuterię. Przy naszych wycenach biżuterii antycznej możesz polegać na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży i wiedzy historii sztuki.

W naszych opisach zawsze zwracamy uwagę na wszelkie oznaki wieku i wady, których nie ukrywamy na naszych zdjęciach – tak, abyś nie spotkał się z przykrymi niespodziankami, gdy nasza przesyłka dotrze do Ciebie.

Działamy zgodnie z surowymi etycznymi i merytorycznymi zasadami aby zapewnić Państwu jak największe bezpieczeństwo podczas zakupów u nas. Dowiedz się więcej o tym, jak pracujemy tutaj!

Jeśli masz konkretne pytania dotyczące naszej biżuterii, po prostu wyślij nam e-mail lub zadzwoń. Cieszymy się, że możemy być z Wami i stać po Waszej stronie, służąc radą i działaniem!

Powrót

Czy dopasujemy rozmiar pierścionka?

Zdecydowaną większość pierścionków z naszego asortymentu możemy dostosować do twojego rozmiaru. Nasi złotnicy chętnie zrobią to dla Ciebie. Jedynym wyjątkiem są tutaj pierścionki, które mają obszerną oprawę kamieni lub są pozłacane. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu omówienia szczegółów. Lub podaj nam swój rozmiar pierścionka podczas składania zamówienia, a my skontaktujemy się z Tobą.

Możesz określić swój rozmiar pierścionka, na przykład za pomocą dobrze dopasowanego pierścionka w domu. Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty poradnik, jak zmierzyć rozmiar pierścionka. Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili, jeśli możemy Ci pomóc słowami i czynami!

Czy masz pytanie dotyczące przeliczania różnych międzynarodowych oznaczeń rozmiaru pierścionka? Stworzyliśmy dla Ciebie przegląd tutaj.

Powrót

Jak wysyłacie moje zamówienie?

Wysyłamy Twoje zamówienie za pośrednictwem DHL i DHL Express. Wszystkie dalsze informacje na temat wysyłki można znaleźć na tej stronie!

Powrót

Co robisz, aby chronić środowisko?

Wspieraj z nami środowisko! Wraz z brytyjskim stowarzyszeniem Antiques Are Green jesteśmy zaangażowani w przetrwanie zabytkowej biżuterii. Pomaga to nie tylko w ochronie cennych zasobów. Dalsze wykorzystywanie zabytkowych kamieni szlachetnych pomaga również uniknąć problemów etycznych i moralnych, które często niosą ze sobą kamienie nowo wydobywane w Afryce, Azji czy Ameryce Południowej.

Z biegiem czasu wielokrotnie kupowaliśmy biżuterię, której niestety nie udało się odnowić. Pozyskane w ten sposób metale szlachetne i kamienie szlachetne wykorzystujemy do własnej kolekcji pierścionków wykonanych z trwałych materiałów. Zapraszamy do odkrywania wszystkich naszych modeli w naszym świecie tematycznym „Z naszego warsztatu”!

Ale jesteśmy również bardzo zaangażowani w ochronę naszego środowiska. W wysyłce polegamy na kampanii DHL GoGreen, która gwarantuje wysyłkę neutralną dla klimatu. Materiały w naszych opakowaniach są w miarę możliwości wykonane z papieru lub materiałów pochodzących z recyklingu. A w naszym biurze i salonie konsekwentnie korzystamy z energii elektrycznej neutralnej dla klimatu – w ten sposób mamy nadzieję, że będziemy mogli przyczynić się do tego, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się wspaniałymi antykami, które przychodziły do nas przez wiele pokoleń na jeszcze długo.

Powrót

Czy kupujemy biżuterię pochodzącą ze spadku?

Większość naszej biżuterii pozyskujemy podróżując po Europie i na międzynarodowych aukcjach. Ale też regularnie kupujemy większe kolekcje i posiadłości od osób prywatnych, bo co jakiś czas zdarza się, że ktoś posiada biżuterię, której już nie nosi. Czy to w wyniku spadku, czy zmiany osobistego gustu, najciekawsze elementy często lądują w szufladzie. Uważamy jednak, że celem biżuterii jest ozdabianie człowieka! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli chcesz sprzedać antyczną biżuterię.

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w przypadku chęci sprzedaży całego majątku lub kolekcji, np. w ramach spadku, darowizny lub zapisu na fundację

Powrót

Wypożyczamy biżuterię do produkcji filmowych?

Czy chciałbyś wyposażyć do kina, filmu lub telewizji autentyczną, prawdziwą biżuterię, która odpowiada okresowi i nie polegać na imitacjach biżuterii ze sklepu? Chętnie pomożemy i wypożyczymy odpowiednie elementy z naszego asortymentu.

Powrót

Mam jeszcze pytanie!

Po prostu zadzwoń do nas lub wyślij e-mail! Nasze dane kontaktowe można znaleźć na tej stronie.

Powrót
0