0
0.00 

Zakupy i płatność

Jak działa mój zakup?

Złożenie u nas zamówienia jest proste. Umieść wybrany towar w koszyku, a następnie kliknij „Do kasy”. Nasza strona internetowa przeprowadzi Cię następnie przez wszystkie niezbędne pytania. Przed wysłaniem zamówienia masz również możliwość wysłania do nas wiadomości z zamówieniem, np. czy możemy spersonalizować pierścionek dla Ciebie. Jest na to pole na stronie „Zamówienie” „Notatki i życzenia”.

Zwykle wysyłamy Twoje zamówienie tego samego dnia, w którym otrzymamy płatność lub jak tylko nasi złotnicy skończą Twoją biżuterię. Więcej szczegółowych informacji na temat wysyłki można znaleźć tutaj. Oczywiście w dniu wysyłki otrzymasz wiadomość e-mail ze wszystkimi informacjami o naszej paczce.

Mamy nadzieję, że maksymalnie ułatwiliśmy proces składania zamówienia. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, wyślij nam e-mail lub zadzwoń! Tutaj znajdziesz nasze dane kontaktowe!

Powrót

Jakie formy płatności oferujemy?

  • Płatność przelewem bankowym
  • Płatność przez PayPal
  • Płatność kartą kredytową (Visa, MasterCard, American Express), przetwarzana przez PayPal
  • Polecenie zapłaty przez PayPal
Powrót

Jakie są nasze dane bankowe

Po dokonaniu zakupu na naszej stronie internetowej otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającym wszystkie informacje potrzebne do dokonania płatności, w tym nasze dane bankowe do płatności przelewem bankowym. Dla Twojej informacji mamy je ponownie tutaj:

DDS LOGISTICS 95 LTD Sp. z o.o.
Bank BNP Paribas
Konto PLN: 93 1600 1462 1745 8938 6000 0001
Konto EUR: 66 1600 1462 1745 8938 6000 0002
Kod BIC/SWIFT: PPABPLPK

Powrót

Czy oferujemy bony towarowe?

Nasze bony podarunkowe, które oferujemy w różnych proporcjach kwot, zawsze są udaną niespodzianką.

Jeśli masz na myśli specjalną kwotę lub myślisz o bonie towarowym na wyjątkową okazje lub przedmiot, możesz również po prostu do nas zadzwonić, chętnie pomożemy.

Powrót

Mam bon towarowy, co powinienem zrobić?

Kod jest wydrukowany na kuponie. Możesz po prostu wpisać ten kod na stronie „Zamówienie” na końcu procesu zamawiania. Kwota kuponu jest następnie automatycznie odejmowana od kwoty faktury.

Powrót

Mam jeszcze pytanie!

Chcemy, aby zakupy u nas były łatwe, wygodne i sprawiały przyjemność. Nieustannie ulepszamy nasz sklep internetowy i mamy nadzieję, że wszystko ułożyliśmy w taki sposób, aby było to zrozumiałe. Jeśli jednak masz jakieś pytania, zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.

JZ przyjemnością przyjmiemy również Twoje zamówienie osobiście. W bezpośredniej rozmowie często wiele pytań można wyjaśnić szybciej i lepiej niż na odległość w Internecie. Chętnie doradzimy!

Powrót
0